Смотрящая вдаль | 18.06.2020 | 2020


Дивіться онлайн продовження детективного серіалу з елементами містики «Та, що бачить завтра» серія 8 від 18.06.2020 на телеканалі СТБ! У восьмій серії в Струніно при спробі взяти штурмом спецстоянку та вивезти фуру з території гине охоронець з великою родимою плямою та всі нападники. Мірошкін позбувається непотрібних йому людей і калічить себе для прикриття, але були виявлені докази його причетності до організації перевезення наркотиків.

Анна звинувачує Попова у зраді, але той переконує її у зворотному. Дівчина вірить йому та розповідає про те, що знайшла злочинця і збирається лягти на стаціонар, щоб запобігти загибелі коханого. Зайвий інтерес Анни до пацієнта клініки та онука Туза Гусаренка насторожують Сальского і той має намір припинити сеанси, щоб убезпечити себе і дівчину. Про це він розповідає Попову.

Мірошкін вирішує тікати. Але його знаходить Туз, ще один фігурант у схемі з наркотиками. Саме він постачальник наркотиків і він так само, як і Лаврик, зацікавлений у вивезенні фури зі спецстоянки. 

Дивіться вже зараз серію 8 детективного серіалу з елементами містики «Та, що бачить завтра» на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.