Добежать до себя | 27.07.2019 | 2019

У 2 серії мелодрами Добігти до себе від 27.07.2019 ви побачите, як Лера – дочка Анни – розповість, що вагітна від свого улюбленого викладача Андрія. Але Анна боїться іншого: Леру вона удочерила, а її справжня мати померла під час пологів, тому життя дочки в небезпеці…

Крім того Анна турбується, що їхні стосунки з головним лікарем не розвиваються зовсім, і не знає, що з цим робити. Також Аня продовжує щоранку зустрічатися на пробіжці зі своїм новим знайомим Ігорем, який не приховує своїх почуттів до неї.

У серіалі Добігти до себе в серії 2 Лера дуже хоче познайомити Андрія, який зібрався на ній одружитися, зі своєю мамою. Але Андрій, дізнавшись, що мама Лери – це його колега Анна, спробує ухилитися від зустрічі й почне квапити кохану з подачею заяви до РАГСу. А незабаром, він сам вирішить, все-таки, зустрітися з матір’ю Лери та в усьому їй зізнатися. Але якою буде реакція Анни, яка й сама закохана в Андрія? Дивіться просто зараз в новій серії Добігти до себе від 27.07.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Добігти до себе: серія 3 від 27.07.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.