Добежать до себя | 27.07.2019 | 2019

Не пропустіть продовження мелодрами Добігти до себе серію 3 від 27.07.2019 на телеканалі СТБ! Ви побачите, як Валерія вперше посвариться з матір’ю і поїде жити до Андрія.

Анна боїться, що вагітність її дочки, проходить з ускладненнями та може загрожувати її життю. Але Валерія відмовляється слухати маму і постійно свариться з нею. Ну а подруга Анни – Ніна – теж вагітна, ось тільки та впевнена, що її чоловік їй зраджує і категорично відмовляється народжувати дитину.

Також в серіалі Добігти до себе від 27.07.2019 ви побачите, як Ігор, з яким щодня Анна зустрічається на ранкових пробіжках, знову проявить до неї турботу. Чоловік продовжує сподіватися, що Анна врешті-решт відповість йому взаємністю. Але Анна, через переживання, не відчуває нічого, крім занепаду сил. А стан її доньки з кожним погіршується, але вона відмовляється переривати вагітність, щоб врятувати своє життя, оскільки впевнена, що коли її мати змогла народити, то і вона зможе. Але чи зважиться Анна зізнатися доньці, що вона не її справжня мама? І чи зможе Ігор достукатися до серця Анни? Дізнайтеся подробиці у 3 серії мелодрами Добігти до себе на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Добігти до себе: серія 4 від 27.07.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.