Доньки-матері | 13.01.2020 | 2020

Події сімейної романтичної комедії Доньки-матері в серії 1 від 13.01.2020 починаються з того, що Наталя та Ігор, котрі прожили разом 17 років, розлучаються. Ігор – лікар-ветеринар, м’який і добродушний чоловік, який дуже любить свою роботу. А от його, вже колишня, дружина Наталія повна протилежність – вона цілеспрямована і дисциплінована директорка школи. Саме така різниця темпераментів і стає причиною їхнього розставання.

1 серія романтичної комедії Доньки-матері від 13.01.2020 також знайомить глядачів з донькою Наталі та Ігоря – Христиною. Дівчина-підліток зустрічається з хуліганом і головним красунчиком школи Нікітою Куксою. Та схоже, Христина соромиться свого хлопця і не хоче розповідати мамі, що вони разом.

І начебто нічого не віщувало жодних драм в житті мами й доньки, та ось тільки звістка про те, що кожна з них вагітна – Наталя від колишнього чоловіка, а Христя від шкільного кохання – покладе початок низці подій (смішних, романтичних і місцями драматичних) в житті кожного героя серіалу Доньки-матері.

Щоб прожити цю дивовижну історію разом з незвичайною родиною – дивіться онлайн серіал Доньки-матері (2+2=6) серію 1 від 13.01.2020 на сайті телеканалу СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.