Доньки-матері | 16.01.2020 | 2020

Дивіться продовження сімейної комедії Доньки-матері серію 14 від 16.01.2020 на сайті СТБ, яка починається з нових проблем в гімназії №4. Юрій, друг Наталії та за сумісництвом представник міністерства, показує фотографію, яку прислали в держорган. На ній нібито п’яна Світлана, вчителька французької мови, спить на столі в класі. Жінка запевняє, що нічого такого не пам’ятає і Наталя вірить подрузі. Будучи відповідальною за свій навчальний заклад, Наталя розуміє, що не може пустити цю ситуацію на самоплив… Що ж вона обере – дружбу чи честь школи?

Тим часом молодше покоління серіалу Доньки-матері, Христя та Нік, обговорюють спільне проживання. Нікіті дуже набрид контроль дорослих і він мріє жити окремо від опіки батьків. Але Христя, яка не хоче залишати вагітну маму у квартирі саму, шукає будь-які приводи, щоб не з’їжджатися зі своїм хлопцем.

Увечері, зібравшись за сімейною вечерею, Христя повідомляє мамі неприємні новини. Але завдяки непростій розмові з донькою, Наталя знаходить вкрай оригінальне розв’язання проблеми з фотографією «п’яної» Світлани.

Щоб дізнатися, що ж все-таки придумала директорка школи, та хто підставив вчительку – дивіться онлайн серіал Дочки-матері серію 14 від 16.01.2020 на сайті телеканалу СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 13 серія від 16.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.