Доньки-матері | 16.01.2020 | 2020

Ви дивитеся продовження сімейної комедії Доньки-матері серію 16 від 16.01.2020 на сайті СТБ.

Спільне життя не буває легким – сьогодні в цьому переконаються Христина з Нікітою. Для них проживання на одній території стане схожим на війну. Їм доведеться вигадати власну тактику знищення розкиданих шкарпеток і не помитого посуду. Христина дізнається, що таке справжній «чоловічий куточок» її хлопця, а Нік вперше зіштовхнеться зі сварливим характером своєї вагітної дівчини.

Ще одна пара, яка почала проживання на одній житлоплощі – Марина та Ігор. Після того як чоловік переїхав до своєї співробітниці, щоб тій було простіше справлятися з оплатою квартири, він всіляко намагається догодити дівчині та навіть починає залицятися. Але Марина обирає тактику ігнорування Ігоря, щоб хоч трохи змусити його побути в її шкурі. Вона вигадує собі таємничого хлопця Олега, з яким повинна бачитися щовечора і ця стратегія, здається, спрацьовує…

Як складеться сімейне життя молодої пари Христини та Нікіти та чи наважиться Ігор зробити перший крок назустріч новим серйозним стосункам – дізнаємося в 16 серії комедії Доньки-матері від 16.01.2020 на сайті СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 15 серія від 16.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.