Доньки-матері | 13.01.2020 | 2020

Дивіться продовження романтичної комедії Доньки-матері. У 2 серії від 13.01.2020 Наталя намагається поговорити з  про її стосунки з Ніком. Дівчина все ще не наважується розповісти мамі про свою вагітність. Та й Наталя не знаходить сміливості розповісти доньці, що у неї скоро з’явиться братик або сестричка.

Нік пропонує відзначити їх спільну з Христею дату – півроку стосунків – стрибком з моста на банджо. Юна героїня серіалу Доньки-матері не надто налаштована до екстремальних розваг, але хлопцеві причину відмови говорити поки що не хоче.

Тим часом розлучений лікар-ветеринар Ігор марно намагається знайти квартиру, але ніхто не хоче брати його з трьома тваринами. На щастя, він все ж знаходить класний варіант і господиня зовсім не проти котів і собак, але є одна умова – вона здає житло тільки сімейним парам. І друг Ігоря вигадує, на перший погляд, геніальний план…

Ну а в школу директорки Наталії їде ревізор, який славиться своїм суворим характером. Наталя починає нервувати, адже її навчальний заклад бере участь в конкурсі на великий грошовий грант, за котрий варто було б поборотися. Та, схоже, це буде зовсім непросто. Адже суворий контролер Юрій – «за сумісництвом» її давнє шалене студентське кохання.

Дивіться онлайн серіал Доньки-матері (2+2=6) серію 2 від 13.01.2020 на сайті СТБ, щоб дізнатися нові події із життя героїв романтичної комедії.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 1 серія від 13.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.