Доньки-матері | 06.05.2019 | 2019

Серіал Доньки-матері 2019 серія 24 від 14.05.2019 вже на сайті СТБ.

Наталя повідомляє Юрію, що не хоче з ним з’їжджатися – напередодні чоловік скаржився, що вони рідко бачаться і було б краще жити разом. Рішення Наташі його дуже ображає.

У Нікіти та Христини теж не все так райдужно – вони сваряться через бажання дівчини піти на УЗД прямо в день вистави, в той час як Кукса хоче зіграти роль Ромео. Вагітна дівчина влаштовує істерику просто на репетиції та відмовляється від ролі – на її місце ставлять її подругу Лізу, яка погоджується за оцінку «відмінно» по французькій.

Ігор та Марина приходять на виставу разом, де він знайомить свою дівчину зі своєю колишньою дружиною. Але, здається, Наталя все ще ревнує колишнього чоловіка, не дивлячись на те, що сама вона тепер в стосунках. Директорка школи не єдина, хто сьогодні буде відчувати це почуття – Христина побачить, як батько її майбутньої дитини цілується з іншою…

Нова серія Доньки-матері 2019 приготувала для вас багато поворотів, драматичних і комічних сюрпризів, поспішайте дивитися 24 серію сімейної комедії Доньки-матері від 14.05.2019 на сайті СТБ просто зараз.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 23 серія від 14.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.