Доньки-матері | 06.05.2019 | 2019

Дивіться онлайн продовження сімейної комедії Доньки-матері серію 25 від 14.05.2019, де ми знову зануримося в життя героїв серіалу! Події починаються з того, що Наталя приходить до Юрія і просить вибачення за свою поведінку напередодні, і запрошує його сходити разом з нею на УЗД – подивитися на її майбутнього малюка.

Марина наполегливо вдає, що її все влаштовує в їх з Ігорем стосунках, і що його теплі почуття до колишньої дружини ніяк дівчину не турбують. Але варто Ігорю піти з дому і героїня серіалу Доньки-матері 2019 одразу ж впадає в зневіру…

Кукса намагається помиритися з Христиною і дуже хоче поїхати дізнатися стать дитини, але Христина продовжує злитися на свого хлопця через невинний поцілунок Нікіти та Лізи на виставі.

А ось вчителька французької мови Світлана починає реванш проти того, хто став причиною її звільнення і зробив те фатальне фото з вином.

Одна з вагітних пар дуже зрадіє статі дитини, а інша знайде в цьому привід для сварки. Щоб дізнатися, як батьки відреагують на своїх майбутніх малюків – дивіться серіал Доньки-матері, серія 25 від 14.05.2019 вже на сайті телеканалу СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 24 серія від 14.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.