Доньки-матері | 06.05.2019 | 2019

26 серія Доньки-матері від 14.05.2019 зустрічає нас приголомшливою новиною – Марина виявляє затримку у 2,5 тижні та повідомляє Ігорю про те, що, можливо, вона вагітна.

Завуч Тетяна Федорівна знову починає будувати свої підступи. На цей раз вона приводить свого учня Пашу в кабінет директора, змушуючи його зізнатися, що саме він зробив фото Світлани з вином.

Тим часом в серіалі Доньки-матері 2019 Нікіта вмовляє Христину поїхати кататися на лижах, але вагітній дівчині явно не хочеться бігати в екіпіровці по гірських сніжних схилах. Кукса тисне на неї і Христя, відчуваючи почуття провини, погоджується.

Наталя з’їдає себе роздумами – в ній знову прокинулися ностальгічні спогади про колишнього чоловіка і їй здається, що вона зраджує чоловікові з Юрою.

Марина починає навсправжки нервувати через стосунки з Ігорем, здається дівчина налаштована порвати їх зв’язок, де вона любить більше ніж він…

Наташа, розуміючи що у її колишнього чоловіка вже є інтим з його новою дівчиною, вирішує теж рухатися далі. Чи вийде у неї? Дивіться онлайн в сімейному серіалі Доньки-матері 26 серії від 14.05.2019 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 25 серія від 14.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.