Доньки-матері | 06.05.2019 | 2019

Ви дивитеся романтичну комедію Доньки-матері 27 серію від 15.05.2019 в якій в парі Марини та Ігоря знову починаються сварки. Марина незадоволена тим же, чим і Наталя свого часу – вона вважає Ігоря безхребетним через те, що той постійно їздить на нічні виклики ветклініки, за які йому не доплачують. Ігор на подібну репліку серйозно ображається.

В цей час, в серіалі Доньки-матері 2019, Наталя дуже хоче розібратися в причинах стервозної поведінки завуча гімназії №4 Тетяни Михайлівни. Світлана ж просить подругу звільнити набридливу жінку швидше. Тільки ось підла завучка припасла пару козирів у себе в рукаві…

Ігор здається відростив хребет – він сказав директору клініки, що відмовляється виїжджати по ночах до пацієнтів безкоштовно.

Нікіта все-таки вирушив у поїздку з класом без Христини. І її краща подруга Ліза, відчуваючи ніжні почуття до Кукси після спектаклю, дуже тішиться з того, що зможе побути з хлопцем без суперниці. Єлизавета налаштована дуже серйозно, але ось як відреагує Нікіта? Чи здатний він на зраду?

Дивіться онлайн сімейний серіал Доньки-матері 27 серію від 15.05.2019 прямо зараз, щоб дізнатися, як складеться подальша доля героїв цієї незвичайної історії!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 26 серія від 14.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.