Доньки-матері | 13.01.2020 | 2020

Дивіться романтичну комедію Доньки-матері 4 серію від 13.01.2020 на сайті СТБ. Сьогодні найкращий друг Нікіти Кукси, запропонує підсунути вагітній Христині робота-немовля, щоб та зрозуміла наскільки це складно мати дитину й задумалася про те, чи хоче вона так рано стати матір’ю. Нік, який напередодні начебто змирився з вагітністю дівчини й вже був готовий стати батьком, тепер теж налаштований умовити Христю на аборт. Масла у вогонь підливає і мама Христини. Наталя, за допомогою тата-Ігоря, намагається змусити дівчину якомога раніше позбутися малюка.

Провівши цілий день з іграшковим немовлям, молода парочка розуміє, що все не так райдужно як їм здавалося ще вчора. Навіть така проста річ, як похід на концерт MONATIK, з появою дитини стає для них просто неможливою. Христя і Нік сильно сваряться. Зневірившись і розчарувавшись, дівчина, здається, готова піти на аборт…

Але ланцюжок випадкових подій раптом зводить тата Христини Ігоря та її хлопця Нікіту в одній тюремній камері. Розмова, що сталася між чоловіками, схоже, знову змінює ставлення Нікіти до майбутньої дитини.

Дивіться онлайн серіал Дочки-матері (2+2=6) серію 4 від 13.01.2020, щоб першими побачити цю зворушливу та смішну історію.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 3 серія від 13.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.