Доньки-матері | 14.01.2020 | 2020

Сьогодні в серіалі Доньки-матері в 5 серії від 14.01.2020 ми продовжимо стежити за зворушливою і водночас кумедною історією життя незвичайної сім’ї Наталії, Ігоря та Христини.

Після розлучення з Наталією, Ігор ніяк не може віднайти нову оселю і знайти собі житло. Його колега пропонує крутий варіант приватного будинку, де буде місце і для Ігоря, і для всіх його домашніх вихованців. Єдиний мінус цього варіанта – це чимала сума грошей, адже при заселенні потрібно розрахуватися відразу за перший і останній місяць оренди.

Тим часом Наталя домовляється з гінекологом про ведення своєї вагітності та вагітності Христини. Послуги фахівця виявляються досить дорогими. Наталя, розуміючи, що самотужки не зможе сплатити всі консультації лікаря, дзвонить колишньому чоловікові з проханням фінансово їй допомогти.

Переживаючи сварку з вагітною дівчиною, Нікіта Кукса починає хамити вчителям у школі. Викладачі наполягають на відрахуванні мажора-хулігана, оскільки це вже не перша витівка хлопця. Але сам Нікіта думає тільки про те, як би помиритися з Христиною й вирішує познайомити вагітну дівчину зі своєю мамою.

Щоб дізнатися чим закінчаться події цього дня для наших героїв – дивіться онлайн серіал Дочки-матері серію 5 від 14.01.2020 на сайті СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 4 серія від 13.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.