Доньки-матері | 14.01.2020 | 2020

Дивіться онлайн серіал Доньки-матері! У 6 серії від 14.01.2020 Ігор просить Антона – свого колегу по ветклініці – пожити кілька днів у нього вдома. Друг готовий прийняти Ігоря, але тільки без тварин. Співробітники ветеринарки пропонують роздати кішок та собак, щоб вони не були тягарем для Ігоря при подальшому пошуку житла. За оголошенням приходить багато потенційних господарів чотирилапих, але Ігор знаходить будь-який привід аби не віддавати тварин в чужі руки.

Ну а мама Нікіти, знайшовши вдома ляльку-робота, здогадується, що до чого. Жінка впевнена, що дівчина завагітніла спеціально, щоб качати гроші з її закоханого, недосвідченого і багатого сина. Валерія наполягає на тому, щоб Нікіта якомога швидше поїхав до Мюнхена на навчання.

Тим часом Христина знаходить оригінальний і зухвалий спосіб допомогти своєму хлопцеві уникнути відрахування та гніву завуча школи. Але, схоже, для дівчини це обернеться не тим, чим вона очікувала.

Як герої історії знову викрутяться з непростих обставин – дізнайтеся в серіалі Доньки-матері в 6 серії від 14.01.2020 на сайті СТБ.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 5 серія від 14.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.