Доньки-матері | 14.01.2020 | 2020

Ви дивитеся романтичну комедію Доньки-матері серію 7 від 14.01.2020 на сайті СТБ.

Валерія, мама Нікіти, приходить до Наталії в кабінет і пропонує велику суму грошей за те, щоб Христина відстала від її сина раз і назавжди. Наталя, в жорсткій формі, їй відмовляє.

Пізніше Наталю викликають «на килим» через шкільний інцидент – напередодні Нікіта Кукса зірвав Олімпіаду з англійської мови, щоб познайомити Христю зі своєю мамою. Нік, дізнавшись про те, що відбувається, вирішує врятувати Наталю від догани, але робить тільки гірше. Хлопця не зупиняє поразка і він готовий зробити все, щоб врятувати честь мами своєї коханої дівчини.

А от мама Нікіти виявляється не такою шляхетною як її син. Вона обманом вручає Христині гроші, до того ж – підставляє її перед Ніком.

Тим часом у Марини, співробітниці Ігоря по ветеринарній клініці, з’явився наполегливий залицяльник, надмірна увага якого дівчині вже дуже набридла. Благородні Ігор та Антон вирішують допомогти дівчині. Разом вони придумують вельми оригінальний спосіб, який повинен допомогти Марині назавжди позбутися настирливого кавалера.

Дивіться онлайн серіал Доньки-матері 7 серію від 14.01.2020, щоб дізнатися, чим все це закінчиться.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Доньки-матері

Дивитися онлайн серіал Доньки-матері – 6 серія від 14.01.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.