Джованни | 31.08.2019 | 2019

Не пропустіть початок українського комедійного ситкому Джованні серію 1 від 31.08.2019 на сайті СТБ! Ви познайомитеся з головним героєм – не зовсім успішним у житті, чоловіком Сергієм. Його життя склалося не так добре, як він мріяв, адже дружина його кинула, забрала сина і поїхала жити до італійця.

І ось після тривалої самотності, Сергій нарешті зустрів справжнє кохання – Анну. Здавалося б, що все налагоджується, але тут несподівано в їхнє життя вривається колишня дружина Сергія. Виявляється, вона посварилася зі своїм італійцем, забрала сина і дочку та повернулася в Україну. Цього Сергій аж ніяк не очікував…

Тепер їм доведеться жити всім разом під одним дахом: Сергій, його кохана Анічка, колишня дружина і двоє надто галасливих дітей. Що ж робитиме  чоловік, якому, як сніг на голову, звалилася його колишня дружина? Як на таку «радість» відреагує нинішня дівчина Сергія? Та як вони будуть вживатися всі разом в одній квартирі? Дивіться просто зараз новий комедійний ситком Джованні серія 1 від 31.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Джованні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.