Джованни | 31.08.2019 | 2019

У комедії Джованні серія 2 від 31.08.2019 ви побачите, як Анна цілий тиждень терпіла колишню дружину і дітей свого коханого. Вона чекала дня, коли ця весела сімейка покине їхній будинок і вони з Сергієм заживуть щасливо і спокійно. Але надії Ані не справдилися …

Сергій же намагається налагодити стосунки зі своїм сином підлітком. Він упустив шанс на його виховання і зараз хоче стати для нього справжнім батьком. Але він не знає, наскільки ця дитина не проста. І перше, що зробить Сергій, щоб сподобатися синові, запропонує йому спільний похід на шопінг, щоб оновити гардероб. Але як складеться їхній спільний похід і чи допоможе це їхньому спілкуванню?

Анічка ж, щоб хоч якось напоумити цю божевільну сімейку, склала список правил за якими вони житимуть. Як же ці нововведення сприймуть родичі Сергія? І чи будуть вони виконувати прохання настільки вимогливої Анічки? Які ще сюрпризи приготувала Аня непокірній сімейці свого коханого? Не пропустіть батл колишньої і нинішньої в трикімнатній квартирі! Дивіться онлайн нову серію Джованні від 31.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Джованні

Дивіться онлайн серіал Джованні – 1 серія від 31.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.