Джованни | 31.08.2019 | 2019

Не пропустіть продовження комедії Джованні серія 3 від 31.08.2019 на телеканалі СТБ! Сьогодні ви побачите, як син Сергія мучиться від жахів через те, що може назавжди залишитися жити в Україні. Але його мати навіть не уявляє, на які маніпуляції піде хлопчик заради можливості жити в Європі.

Водночас, Сергія запросив на подвійне побачення його дуже хитрий і самовпевнений друг. Але чи погодиться Сергій на таку авантюру, попри те, що його серце належить Ані?

Краща подруга Ані, яка встигла розчаруватися в чоловіках і втомилася від безнадійних побачень, зустрічає чарівного хлопця. Але чи зможе вона не втратити цей шанс на нове життя? І чи не доведеться Ані втретє за тиждень вислуховувати скиглення улюбленої подружки?

У Сергія ж прийшла пора розчарування, адже його кохана Анічка, підтримала його бажання піти на побачення. Тепер йому зовсім не до друга-бабія. Що ж робитиме Сергій, щоб викликати ревнощі у своєї коханої і що з цього вийде? Дізнайтеся вже зараз у новій серії комедії Джованні від 31.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Джованні

Дивіться онлайн серіал Джованні – 2 серія від 31.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.