Джованни | 31.08.2019 | 2019

Нова 4 серія комедії Джованні від 31.08.2019 покаже вам, як Сергій увірветься додому весь виснажений через пацієнтку-іпохондрика. Жінка не дає йому спокою, адже вона думає, що вмирає. Але все було б нічого, якби вона не була ще й матір’ю, яка надто переймається про своє дорогоцінне хлопча. Що ж робитиме Сергій, щоб позбутися від набридливої ​​пацієнтки?

Водночас, діти Сергія провели перший день у новій школі, але все виявилося не так весело, як всі сподівалися. Над дорогоцінним сином Сергія почали знущатися однолітки. Тепер відчайдушний татусь готовий на все, заради того, щоб його син провів шкільні роки не так тяжко, як батько. Але як відреагує син на благі наміри батька? І чим закінчиться ця шкільна історія?

Ну а найкращий друг Сергія рішуче налаштований підкорити неприступну подругу Ані. Чоловік упевнений, що перед його харизмою не встоїть жодна жінка. Ось тільки він раніше не намагався пофліртувати з Лізою, а вона аж занадто неординарна особистість. На що піде Максим, заради своєї мети, і чи вдасться йому підкорити серце Лізи? Дивіться просто зараз у новій серії Джованні від 31.08.2019 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Джованні

Дивіться онлайн серіал Джованні – 3 серія від 31.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.