Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Джованни | 31.08.2019 | 2019

Дивіться онлайн серіал Джованні серія 5 від 07.09.2019 на сайті телеканалу СТБ! Нова серія розповість вам про справжню чоловічу дружбу, яка перевірена роками. Саме така дружба склалася у Сергія з Максимом. Ще зі студентських років вони допомагали один одному і навіть зараз все ще готові прибігти на допомогу. Але як же відреагує Анічка, коли її коханому посеред ночі зателефонує Макс, щоб той врятував його від занадто великого рахунку в ресторані?

Сергій же, настільки впевнений у своєму другові, що попросив його прикрити перед керівництвом і пішов додому поспати. Ось тільки Сергій не врахував той момент, що коли він озвучував своє прохання, Макс спілкувався зі своєю новою пасією і не чув жодного слова. Що ж тепер робитиме Сергій, який попав дуже по-серйозному? Як він відреагує на зраду кращого друга, якому так відчайдушно вірив? Дізнайтеся в новій серії комедії Джованні від 07.09.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Джованні

Дивіться онлайн серіал Джованні – 4 серія від 31.08.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.