Гордость и предубеждение | 26.04.2020 | Сезон 1

Дивіться 3 серію фільму Гордість та упередження на СТБ! Джейн отримає лист із сумними новинами: її коханий Чарльз Бінглі поїхав до Лондона, і він не має наміру повертатися. Сестра Бінглі Керолайн вважає, що між молодими людьми не було серйозних почуттів. Серце бідолахи Джейн розбите, і навіть Елізабет не може їй допомогти.

У 3 серії фільму Гордість та упередження Елізабет дізнається, що її подруга Шарлотта виходить заміж за містера Коллінза. Після відмови Ліззі чоловік не розгубився і освідчився Шарлотті. Елізабет не розуміє, як можна вийти заміж не по любові, та ще й за такого дурного чоловіка. І все ж таки вона приймає запрошення Шарлотти приїхати до них із Коллінзом у гості.

Під час цього візиту Елізабет знову зустрічає містера Дарсі і дізнається, що він доклав руку до того, щоб розлучити містера Бінглі і Джейн.

Елізабет переконана: вона ніколи не пробачить людину, яка зробила боляче її улюбленій сестрі. Але що вона зробить, коли дізнається про справжні почуття містера Дарсі? Дізнайтеся просто зараз – дивіться 3 серію фільму Гордість та упередження (1995) онлайн.

Дивитися онлайн всі серії фільму Гордість та упередження

Дивитися онлайн фільм Гордість та упередження – 2 серія від 26.04.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.