Щастя за угодою | 26.06.2019 | 2019

Не пропустіть фінал мелодрами Щастя за угодою! В серії 4 від 26.06.2019 ми нарешті дізнаємося розв’язку історії благородної вчительки, яка зіткнулася з несправедливістю життя.

Даша бере на себе роль няні маленького Сергія, але настільки захоплюється процесом, що зовсім забуває, що офіційно вона не його справжня мама. На відміну від Марго, якій, як виявилося, дитина зовсім не потрібна, і вона всіляко намагається обмежувати спілкування з власним сином.

Дбайлива Даша навіть купує книги з виховання дітей, щоб змусити подругу прочитати хоча б їх, але зустрічає лише різку відмову. А ось Ігор, навпаки, стає на бік няні.

Водночас Паша знову намагається повернути стосунки з колишньою дружиною, бо його коханка Інга виявляється ненадійною супутницею життя.

Але побачивши милу прогулянку Ігоря та Даші в парку, починає божеволіти від ревнощів…

Що ж чекає героїв у фіналі? Чи зможе Даша стати законною мамою Сергія? І яке важливе рішення прийме Ігор, котре змінить не тільки його життя, але і всіх учасників історії? Дізнаємося просто зараз у фіналі мелодрами Щастя за угодою в серії 4 від 26.06.2019 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Щастя за угодою

Дивитися онлайн Щастя за угодою – 3 серія від 26.06.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.