Та, що бачить завтра | 18.02.2020 | 2020


Дізнайтеся, чим закінчився детективний серіал з елементами містики «Та, що бачить завтра». 12 серія від 18.02.2020 покаже, чи змогла Анна всього за 12 днів змінити долю і врятувати коханого від загибелі.

Настала фатальна дата. Все відбувається, як у ведінні Анни: до під’їзду їхнього будинку під’їжджає таксі. З машини виходять Олександр та Анна, і тут лунають постріли. Світлий піджак Олександра розривають кулі й він падає на землю, але залишається живим завдяки бронежилету.

Користуючись нагодою Попов присипляє Анну та відвозить її на дачу. Олексій зізнається, що все своє життя кохав лише її та терпіти не міг Олександра. Для нього кожен успіх, кожна удача «друга», викликала ревнощі та пекучу ненависть.

Атапін, здогадавшись куди відвіз Попов кохану відправляється туди. Починається бійка і життя Олександра висить на волосині. Яку ціну довелося заплатити Анні за власне щастя?

Не пропустіть фінал дивіться вже зараз серію 12 детективного серіалу з елементами містики «Та, що бачить завтра» на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн «Та, що бачить завтра» 11 серія від 18.02.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.