Та, що бачить завтра | 15.06.2020 | 2020


Дивіться онлайн продовження детективного серіалу з елементами містики, Та, що бачить завтра серія 2 від 15.06.2020 на телеканалі СТБ! У другій серії з фабрики з виробництва будматеріалів, яка належить нареченому головної героїні Олександру Атапіну, виїжджає фура на замовлення підприємця Чконія. Виявляється, що в мішках будівельної фірми, була запакована велика партія метамфетаміну. На трасі фуру зупиняють копи і виявляють там наркотики.
У свою чергу Анна прокидається після експерименту і розуміє, що перебуває під замком у палаті психіатричної клініки. Героїня виявляє, що її речей у палаті немає і її зплутали з пацієнткою. У жаху від того, що відбувається, дівчина намагається втекти.
Дізнавшись про майбутнє затримання Атапіна, Попов попереджає його і той втікає та починає переховуватися. Чи вдасться нареченому Анни сховатися, чи оперативники все ж зможуть його затримати?
Дивіться прямо зараз серію 2 детективного серіалу з елементами містики «Та, що бачить завтра» на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитись онлайн Та, що бачить завтра 1 серія від 15.06.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.