Тінь кохання | 24.12.2019 | 2019

Дивіться онлайн заключну серію мелодрами Тінь кохання серія 4 від 24.12.2019 на сайті СТБ! Ріна зважилася поїхати до Кості, але їй подзвонив чоловік і повідомив, що її син втік з дому. Хлопчик вирішив, що він нікому не потрібний в цьому будинку, але чи зможе Ріна знайти Іванка?

Тимофій же, після всього, що сталося в його житті, зрозумів, що не хоче втратити свою дружину назавжди. І в ту мить, коли він здався, до нього прийшов компаньйон і запропонував знову влитися в роботу. Невже у чоловіка, який втратив надію, з’явиться шанс розпочати нове життя?

Ріна ж поступово налагоджує своє життя – у неї нова робота і прекрасні стосунки. Ось тільки Костя вже втомився від постійних розмов про нещасного чоловіка своєї коханої. Він хоче, щоб Ріна нарешті покинула свого чоловіка і жила з ним.

Але чому Ріна ніяк не наважується на такий важливий крок у своєму житті? До того ж, Тимофій хоче розповісти своїй дружині всю історію своєї зради. Чи погодиться ображена жінка вислуховувати весь любовний роман чоловіка? Чим закінчиться їхня історія та яке рішення прийме Ріна? Дізнайтеся просто зараз в мелодрамі Тінь кохання серія 4 від 24.12.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Тінь кохання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.