За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Дивіться онлайн серіал За вітриною серію 10 від 06.07.2020. Сьогоднішній день стане справжнім випробуванням для головної героїні – Галини Пасічник. Після того, як дівчину зловили на гарячому, звинуватили в отруєнні Вікторії Тобілевич і засадили за ґрати, в її голові були тисячі варіантів події. Але головним для Галини було лише одне питання – чи причетний до її ув’язнення Андрій Вєтров? І поки дівчина перебуває у повному нерозумінні ситуації, Ольга Тобілевич просить потрібних людей погіршити «хороше становище» Галини в СІЗО.

Тим часом Андрій Вєтров дізнається про затримання коханої, і просить кращого адвоката міста взятися за її справу. Ілля Пальшин погоджується у всьому розібратися і допомогти дівчині. Але він ще не знає, що Ольга Тобілевич особисто курує весь процес розслідування, і що незабаром суд ухвалить вельми непередбачуване рішення…

Андрій Вєтров, розуміючи всю складність ситуації, вирішує будь-що звільнити кохану. Щоб зібрати просто непідйомну суму застави для Галі, Андрій звертається за допомогою до колишнього друга – банкіра Володимира Яновського. Але згодом він розуміє, що єдиним правильним рішенням буде продати Vetrov Plaza своєму конкуренту Валерію Савенко. Дізнавшись про те, що зробив Андрій Вєтров заради порятунку «отруйниці», Ольга Сергіївна Тобілевич наказує своїм людям знайти такий компромат на колишнього ймовірного зятя, який надовго відправить його за ґрати.

Не пропустіть продовження серіалу За вітриною. Дивіться онлайн 10 серію від 06.07.2020 захопливої мелодрами на СТБ.

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 11 серія від 07.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.