За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Серіал За вітриною 7 серія від 02.07.2020 познайомить всіх глядачів СТБ ще з одним героєм захопливої мелодрами – крихітним Мішею. Раніше малюка підкинули в Vetrov Plaza. І поки поліція розбирається в інциденті, а охорона переглядає всі камери спостереження, співробітниці магазину перебувають у абсолютному захваті від малюка і потребують його уваги. Але тільки Галі вдається здобути його прихильність і хоч трохи заспокоїти покинуту дитину. Вікторія Тобілевич, яка так же завзято прагне взяти участь у порятунку малюка, вирішує скористатися своїми знайомствами і влаштувати хлопчика до будинку маляти. Вона відвозить його до дитячого закладу, де зустрічає колишнього нареченого – банкіра Володимира Яновського, від якого втекла з весілля. Володимира дуже зворушує доля Михайла, і він вирішує усиновити хлопчика.

Тим часом, у ході розслідування, брат Галини Гоша Пасічник пізнає обличчя дівчини, яка підкинула малюка і розуміє, що саме він – батько маленького Михайлика. Не знаючи, що з усім цим робити, Гоша вирішує тікати світ за очі, і записується до армії.

Засмучена тим, що відбувається, Галина довше затримується на роботі і тим самим рятує свого друга бариста Васю від розправи конкурентів. Без страху і сумнівів дівчина кидається на допомогу другові, але зупинити бійку виходить тільки після втручання Андрія Вєтрова. Дівчина вкрай вдячна своєму рятівникові і несвідомо, намагаючись привести свого начальника до тями, зізнається йому у коханні…

Чим закінчиться для наших героїв цей насичений подіями день – дізнайтеся в 7 серії від 02.07.2020 серіалу За вітриною на СТБ!

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 8 серія від 02.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.