За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Дивіться онлайн продовження серіалу За вітриною. 9 серія від 06.07.2020 розпочнеться з жахливої ​​трагедії. Після отруєння у відділі високої моди магазину Vetrov Plaza, наречена Андрія Вєтрова Вікторія Тобілевич просто біля РАГСу непритомніє і згодом впадає в кому. Її мати Ольга Сергіївна скаженіє від люті і піднімає на ноги всі правоохоронні органи, щоб ті розібралися в тому, що трапилося.

Тим часом мати Жанни, з вини якої і сталося отруєння, від хвилювання просто не знаходить собі місця. І причиною цьому не відчуття провини, а бажання позбутися від «квитка в тюрму» – пляшечки з залишками отрути. Вона вже встигла винести речовий доказ з магазину Vetrov Plaza, але викинути так і не змогла. Дізнавшись про те, що саме заради її майбутнього з Андрієм зробила люба матуся, Жанна забирає у неї пляшечку з отрутою і обіцяє самостійно замести сліди злочину. А після того, як дівчина ще й побачила свого коханого Андрія Вєтрова в обіймах двоюрідної сестрички, ідея для помсти приходить до Жанни дуже швидко. Вона просить таксиста доставити на орендовану квартиру Галини красивий букет квітів із «сюрпризом» у вигляді маленької пляшечки, а потім телефонує слідчому Перепелиці, повідомляючи про таємний зв’язок своєї любої сестрички з Андрієм Вєтровим.

Після такої наводки поліція затримує Галю з речовим доказом у руках, а Ольга Сергіївна Тобілевич дізнається, хто ж отруїв її єдину дочку…

Чим все це закінчиться – дивіться онлайн в 9 серії від 06.07.2020 серіалу За вітриною на СТБ!

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 10 серія від 06.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.