Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Дивіться просто зараз завершення детективного серіалу Загадка для Анни серія 10 від 23.05.2019 на сайті СТБ! Анна наважилася на важкий крок – зізнатися Паші про те, що не може мати дітей через те, що в 18 років зробила аборт. Але як відреагує чоловік Анни, який ще кілька хвилин тому говорив, що кохає дружину і ні за що не відмовиться від неї?

Ну а в Вадима свої проблеми – господиня квартири в якій він живе, радить чоловікові привести себе в порядок і знайти хорошу жінку. Ось тільки Вадим зізнається, що вже знайшов свою любов, але не знає, як її тепер відвоювати у чоловіка? До того ж, ще вранці з чоловіком Анни він вже встиг добряче побитися.

Водночас, продовжуючи свою роботу над розслідуванням, Анну і Вадима ще більше квапить полковник Кірєєв. Його нетерпіння викликано тим, що Анна занадто багато часу проводить з Вадимом.

Ну а подруга Ані – Інна, яка так довго бігала за Вадимом, зрозуміла, що він їй не підходить, адже робота небезпечна, та й квартири у нього немає. Тепер вона хвилюється про те, що може розбити серце, закоханому в неї, Вадиму…

Сам же Вадим має намір боротися за Анну, в чому відверто їй зізнається. Але як вона відреагує на слова Вадима, які зовсім не очікувала почути? Чим закінчиться розслідування Анни і Вадима, а також, як це все змінить життя Анни? Не пропустіть 10 серію детективного серіалу Загадка для Анни від 23.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.