Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн четверту серію детективного серіалу Загадка для Анни від 21.05.2019 на телеканалі СТБ! Ви побачите, як Анна прийшла до хутряного магната Тимура, якого боїться все місто і на допомогу якого розраховує слідча. Але чи погодиться Тимур просто так допомогти Анні, адже він ще й симпатизує їй.

Ну а мати Павла своїми спробами налагодити життя сина, тільки розлютила чоловіка. Водночас, Анна розуміє, що не може дати своєму чоловікові ту сім’ю, про яку він мріє і просить Павла почати будувати своє життя з іншою жінкою. Але чи зможе Павло відмовитись від Анни і чи любить він насправді свою дружину?

Тимур допомагає Анні знайти підозрюваного у вбивстві п’ятьох людей і вона сама їде його впіймати. Ось тільки чи буде виправданий такий ризик життям з боку необачної та вкрай самовпевненої Анни? Чи зможе вона знайти підозрюваного, розкрити злочин і залишитися живою? Дізнайтеся про все просто зараз у новій серії детективного серіалу Загадка для Анни серія 4 від 21.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 5 серія дивитися онлайн – 22.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.