Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 5 від 22.05.2019 на телеканалі СТБ! Сьогодні ви побачите, як Павло, який переїхав від своєї дружини жити до матері, починає сильно нервувати від надлишку маминої турботи. Ну а ранок Анни розпочинається з виклику на нове вбивство – цього разу загинула 39-річна жінка, її вбили у власній квартирі. Над новим злочином Анна знову працюватиме разом зі слідчим Вадимом, до якого Кірєєву ревнує її подруга Інна.

Водночас, чоловік Анни – Павло, зауважує, як починає ревнувати дружину до Вадима, адже вони надто багато часу проводять разом, працюючи над новим розслідуванням. А сам злочин виявився складнішим, ніж слідчим здалося на перший погляд. Найбільш очевидний, на думку поліцейських, мотив, розпався відразу після того, як вони знайшли вбитого чоловіка загиблої. У чоловіка і дружини залишився маленький син – Гліб, доля якого тепер в руках бабусі. Але кому знадобилося вбивати щасливе подружжя?

Аня, повністю занурившись в роботу, стала уникати свого чоловіка, який щиро зізнався їй, що сумує. Коли Анна прийшла додому, то побачила вкрай несподіваний сюрприз – сам Тимур завітав в гості. Але навіщо найбільш небезпечний чоловік міста прийшов до Анни додому, і як на це відреагує слідча Кірєєва? Дивіться просто зараз серію 5 детективного серіалу Загадка для Анни на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 6 серія дивитися онлайн – 22.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.