Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Дивіться продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 7 від 23.05.2019 на офіційному сайті СТБ! Павло та Анна помирилися і знову живуть разом, тепер чоловік клянеться дружині, що зробить для неї все і стане більш чуйним. Вадим же продовжує своє важке життя квартиранта разом з буркотливою старою, яка не дає йому спокою. А поки слідчі насолоджуються домашнім життям, на них вже чекає новий злочин.

Не встигла Аня виїхати, щоб оглянути місце злочину, як Павло влаштував дружині сцену ревнощів. За іронією долі, вбивство, яке розслідуватимуть Анна і Вадим, теж відбулося через ревнощі.

Водночас, мати Павла не дає йому спокою, втім цього разу вона повідомила, що їй погано – прихопило серце. Але чи справді жінка себе погано почуває насправді, або ж вона знову вирішила влаштувати синові скандал?

Ну а до Вадима продовжує активно проявляти увагу настільки настирлива кухарка Інна, яка постійно носить йому обіди. А сам Вадим, не знаючи, як їй відмовити у стосунках, запрошує її в кіно. Ось тільки він не знає, що Інна на побачення прийде не одна … Чим же закінчиться цей вечір для закоханої жінки і настільки байдужого Вадима? Не пропустіть продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 7 від 23.05.2019 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 8 серія дивитися онлайн – 23.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.