Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Не пропустіть продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 8 від 23.05.2019 на сайті СТБ! Ранок для Анни та її колеги Вадима розпочнеться з нового злочину, яке, судячи з почерку, зробила та ж людина, яка вчинила і попереднє вбивство. Ось тільки навіщо злочинцеві вбивати лікаря, а потім безневинну бабусю?

Ревнива подруга Ані – Інна, встигла влаштувати скандал на грунті ревнощів до Вадима. Але чому Інна так впевнена в тому, що Анна з Вадимом небайдужі один до одного? Яким же буде здивування чоловіка Анни, який вже не вперше влаштовує дружині сцени ревнощів, а сьогодні прийде додому і побачить там Вадима в його халаті. Але як Аня пояснюватиме, чому її колега ходить у неї вдома в одному халаті?

Тепер чоловік і начальник Анни, в одній особі, ревнує ще більше, що може стати на заваді спільному розслідуванню Кірєєвої та Вадима. І що зробить ревнивий Павло для того, щоб його підлеглий більше не приходив додому до його дружини? Чи вдасться слідчим продовжити розслідування і не змішувати роботу з особистими почуттями? Який несподіваний фінал чекає на поліцейських в розкритті злочинів? Ким виявиться вбивця, який позбавив життя стількох людей? Чи зможуть Анна і Павло вирішити свої сімейні проблеми? І яку таємницю приховує Анна Кірєєва від свого чоловіка та чому так боїться у всьому йому зізнатися?

Дивіться просто зараз продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 8 від 23.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 9 серія дивитися онлайн – 23.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.