Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Не пропустіть продовження детективного серіалу Загадка для Анни серія 9 від 23.05.2019 на телеканалі СТБ! Сьогодні ви побачите, як стосунки Анни та її чоловіка йдуть на лад, але приємний вечір закоханих зіпсує виклик на нове розслідування. Цього разу, Анна і Вадим шукатимуть винних у масовому отруєнні людей під час зустрічі однокласників.

Анна постійно настільки вперто рветься на роботу, що її чоловік, і начальник в одній особі, просить трохи більше відпочивати. Така турбота не дуже подобається Анні, яка сприймає роботу, як дитину, яку не можна покинути заради сну. До того ж, розслідування, за яке взялися Анна з Вадимом, не таке просте, адже з’явилася зачіпка, що отруїти хотіли велику шишку. Тепер сам генерал поліції вимагає від слідчих, якомога швидше знайти винних у смерті двох людей.

Водночас, подруга Анни – Інна, якій вона довірила свою таємницю, намагається з нею поговорити. Але чи зможе настільки хороша подруга зберегти Аніну таємницю?

Чоловікові Анни все так само не подобається, що вона занадто багато часу проводить з Вадимом, незважаючи на те, що вони всього лише працюють над розслідуванням. Хоча сам Вадим просить Аню поговорити про їхні стосунки, але як на це відреагує заміжня капітан Кірєєва? Невже колега наважиться зізнатися Анні у своїх почуттях? І чим закінчиться надмірне бажання Паші поліпшити стосунки з дружиною? Дивіться онлайн нову серію Загадка для Анни від 23.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 10 серія дивитися онлайн – 23.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.