Наречений | 30.03.2020 | 2020

Багатосерійний фільм Наречений серія 1 від 30.03.2020 знайомить усіх глядачів з головними героями непростої та драматичної історії, яка сталася в одному маленькому, нічим непримітному селищі.

Добродушний молодий хлопець Валерій Голубєв по вуха закохується у вогняну красуню-вертихвістку Люсю. Мріючи про сім’ю та дітей, Валера робить пропозицію своїй коханій. Незабаром пара влаштовує веселе та гучне весілля, на якому Валерію доведеться побачити свою красуню-наречену в обіймах іншого… Після бійки та розборок, зраджений та змучений наречений все ж прощає кохану, оскільки вже не уявляє свого життя без неї.

А руда бестія, користуючись почуттями та добротою свого чоловіка, все частіше піддається спокусам і, вже нікого не боячись і не від кого не ховаючись, веде відверто розгульний спосіб життя. І поки молодий татусь Валера заколисує крихітних діток, які з’являються в родині Голубєвих одне за іншим, молода матуся Люся встигає і на дискотеках витанцьовувати, і з новими залицяльниками розважатися.

І тільки юна Надя Потапова, яка весь цей час жила по сусідству з Валерою Голубєвим і з малих років була закохана в самого завидного нареченого на селі, більше не в змозі споглядати ці зради та розпусту. Незабаром після одруження коханого, дівчина вирішує назавжди покинути рідне село та переїхати до великого шумного міста. Щоб забути про своє нерозділене кохання, Надя з головою занурюється в навчання і тільки заради своєї старенької бабусі, єдиною рідної душі, яка залишилася у неї після смерті батьків, зрідка з’являється в селищі.

Чи зможе Надя втекти від своїх почуттів і розлюбити одруженого чоловіка? Як довго Валерій буде закривати очі на зради гулящої дружини? І чи вийде у Люсі взятися за розум і стати вірною дружиною та хорошою матір’ю? Дивіться онлайн в серіалі Наречений в 1 серії від 30.03.2020 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Наречений

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.