Наречений | 01.04.2020 | 2020

Події мелодрами Наречений у 5 серії від 01.04.2020 знову змусять глядача відчути весь спектр почуттів головних героїв.

Донька Валерія Голубєва, Олена, яка була викрадена головорізами Люсиного друга Діми, замкнена у підвалі з охоронцем – одним із людей кримінального авторитета. Вона намагається, будь-що, придумати план втечі. Водночас і сам Валерій шукає свою донечку – він звертається в поліцію, але там його запевняють, що дівчинку неможливо вивезти за кордон без його письмового дозволу і Люся з дитиною незабаром з’явиться сама. Але ці доводи абсолютно не влаштовують стурбованого батька.

Надія також натикається на неприємності. Ввечері до неї брудно чіпляються місцеві хулігани і тільки Юра, який вчасно з’явився, рятує її від наруги. Щоб хоч якось віддячити хлопцеві за свій щасливий порятунок, Надя кличе колегу в гості додому, щоб познайомити зі своєю найкращою подругою Еллою. Після того як Елла ділиться своєю історією кохання, Юра вирішує зробити серйозний крок стосовно Наді.

Тим часом Олена, вже майже звільнившись зі свого ув’язнення, натикається на Дмитра, який тепер має намір не просто утримувати дівчинку в себе, а й отримати за неї викуп у Люсі. І цей сміливий вчинок доньки Валерія запустить цілу низку подій, які призведуть до жахливих наслідків…

Щоб дізнатися, що за трагедія чекає сім’ю на Голубєвих – дивіться продовження серіалу Наречений серію 5 від 01.04.2020 просто зараз на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Наречений

Дивіться онлайн серіал Наречений – 4 серія від 31.03.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.