Наречений | 02.04.2012 | 2020

В 7 серії мелодрами Наречений від 02.04.2020 події зустрічають нас у відділку поліції. Валерія Голубєва вже другу добу допитують через спробу пограбування напередодні. Чоловік хоч і не бачить, але поступово згадує деталі та описує тих, хто його найняв на цю брудну роботу. Надійка зустрічає коханого просто біля відділку, чому Валерій дуже радіє. І вже на автостанції, коли двоє збиралися їхати додому, їх доганяє Юрій та передає гроші, котрі юнакові вдалося зібрати на лікування Валерія за такий короткий термін. Але Голубєв, через свою гординю, відмовляється від допомоги.

А Люся все намагається налагодити свою розгульне життя. Але подруга Люба повідомляє, що пізно повертатися до колишнього чоловіка – з ним вже живе Надя. Тоді хитра Люся вирішує піти іншим шляхом.

Місцеві бандити не дають Валерію спокійно жити: через його показання, «взяли» члена банди, і тепер один з братків прийшов розібратися з Голубєвим. Але чоловік, хоч і сліпий, але вправно дає відсіч зухвалому бандиту. А в цей час, односельці, стурбовані станом здоров’я Валери, збирають для нього кошти – вони вважають своїм обов’язком допомогти багатодітному батьку-одинаку. І хоча чоловік не звик приймати допомогу, все ж, зворушений поведінкою сусідів, нарешті, відправляється на лікування.

Щоб дізнатися, чи зможе головний герой повернути свій зір – дивіться онлайн серіал Жених серію 7 від 02.04.2020 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Наречений

Дивіться онлайн серіал Наречений – 6 серія від 01.04.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.