Наречений | 02.04.2020 | 2020

Фінальна 8 серія мелодрами Наречений від 02.04.2020 розповість, як же закінчиться історія улюблених героїв.

Люся нарешті повертається в рідне село та йде на розмову з Надею Потаповою. Дівчина слізно благає не турбувати Валерія Голубєва, адже той щойно повернувся після операції на очах, і йому потрібен відпочинок. Але Люсьці плювати на реабілітацію колишнього чоловіка – вона готова взяти Валерія на абордаж. Надя, не знаючи, як ще зупинити нахабну колишню дружину, пропонує їй гроші в обмін на те, щоб жінка потерпіла зі своїм візитом. Та й сама Надя незабаром залишає родину Голубєвих – вона відчуває, що більше не потрібна їм. Тільки ось Валерій, здається, починає розуміти, що краще Наді у нього ще нікого не було.

Люська розпочинає нове життя. Вона винаймає житло, господар якої виявляється молодим і зацікавленим в ній хлопцем. Але його мотиви залицянь виявляються не такими хорошими, як Люсі здалося на перший погляд. І незабаром вона поплатиться на своє бажання вічно марнувати життя.

У фіналі мелодрами Наречений кожен з героїв отримає те, чого заслужив, але що ж це буде? Яке доленосне рішення прийме для себе Люся? Чи зрозуміє Валерій свої почуття до Наді? І як в результаті складеться доля всієї родини Голубєвих? Дивіться у фінальній серії мелодрами Наречений від 02.04.2020 просто зараз на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Наречений

Дивіться онлайн серіал Наречений – 7 серія від 02.04.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.