Татусі | 11.05.2020 | 2020

Серіал СТБ Татусі – комедія про звичайне життя сімейних людей. Сюжет крутиться навколо чотирьох друзів.

Єгор, Женя, Микита і Саша дуже різні, але їхня дружба перевірена роками. Вони часто проводять час разом, виручають один одного і знаходять пригоди собі на голову. У комедії багато смішних життєвих ситуацій, в яких багато хто зможе впізнати себе.

Єгор намагається бути кращим другом для свого сина. Вони разом грають в приставку до пізньої ночі і разом прогулюють школу. Дружина Єгора, красуня Катя, терпить витівки чоловіка і сина. Іноді вона злиться і лається, але насправді дуже їх любить.

Микита і Іра чекають на поповнення. Вони ще не одружені, що ускладнює стосунки Микити з батьками коханої. Сім’я загрузла в боргах, а тепер на них чекають додаткові витрати на дитину. У серіалі Татусі Микита постійно намагається знайти спосіб ще трохи підзаробити.

У Жені троє дітей, але він сам досі залишається «маминим синочком». Він не сміє перечити суворій матері Тамарі Броніславівні. Дружина Жені Аня працює за кордоном, тому бабуся приділяє багато часу вихованню онуків. Заодно вона виховує і свого дорослого сина.

Саша не поспішає заводити сім’ю, адже йому і так добре. Однак і йому згодом доведеться задуматися про шлюб.

Дивіться онлайн добру комедію Татусі на СТБ!

У ролях: Єгор Крутоголов, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Андрій Федінчик, Лілія Ребрик, Ольга Арутюнян, Наталка Денисенко, Вікторія Булітко, Віталіна Біблів
Автор ідеї: Олексій Бланар
Автори серіалу: Андрій Трубніков і Денис Алістратов
Режисери: Максим Бернадський, Тетяна Педченко
Керівниця проєкту: Наталя Каптан

Дивіться також: Упереджене ставлення

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.