Пелена | 04.06.2018 | 2018

Серіал Пелена – це захоплююча стрічка виробництва кінокомпанії Київтелефільм, яку можна побачити на телеканалі СТБ починаючи з 04.06.2018 з понеділка по п’ятницю о 19:00, а також є можливість дивитися онлайн всі серії серіалу Пелена на нашому сайті.

Режисер: Валерій Ібрагімов
Сценарист: Яна Романенко
Актори: Антон Батирьов, Андрій Чадов, Олександра Буличова, Володимир Горянський, Сергій Сипливий, Ліза Анохіна, Костянтин Корецький, Олексій Тритенко, Наталія Корецька та ін.

Головна героїня серіалу Пелена – Оксана, за професією – журналіст. І протягом усього фільму дівчина боротиметься за справедливість, правосуддя, та, звичайно ж, щире кохання.
Основна тема сюжету полягає в тому, що Оксана спеціалізується на гучних корупційних скандалах. Героїня укотре опиняється в епіцентрі резонансної історії та остаточно свариться з чоловіком. Чоловік журналістки Кирило працює слідчим з особливо тяжких справ. Подружжя на межі розлучення, бо Оксана неабияк псує життя Кирилові своїми розслідуваннями.
Далі за сюжетом серіалу Пелена Оксану відправляють працювати в районну газету «Вечірня Пелена», щоб пересидіти галас. І дівчині доводиться змінити місце проживання, виїхавши в маленьке селище під однойменною назвою Пелена, де вона знайомиться з головою району – молодим і перспективним Валерієм Камишевим. Внаслідок їхнього знайомства між героями утворюється любовний трикутник за участю Оксани, її чоловіка Кирила та Валерія. А також! Журналістка дізнається, що селище Пелена не таке вже й тихе. Виявляється, невелике селище міського типу зберігає таємниці, пов’язані з корумпованим екс-головою Райхелем. Звичайно, цікавість Оксани бере верх і вона починає розслідування. Але чи впорається дівчина з цією заплутаною історією самотужки? Чи прийде їй на допомогу Кирило, дізнавшись про проблеми дружини? Дивіться онлайн серіал Пелена всі серії на нашому сайті, а також на телеканалі СТБ о 19:00 з понеділка по п’ятницю!

Дивіться також: серіал Два полюси любові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.