Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Швабра | 30.01.2020 | 2020

Дивіться онлайн український серіал СТБ Швабра! Новий детектив виробництва Mamas Film Production занурить глядачів у загадковий світ криміналу та математики. Головна героїня Анна Швабріна – обдарований математик, яка в сім років змогла довести надскладну теорему Коші та вразити найвищих розумів країни своїми математичними навичками. Однак в один момент її безтурботне вчительське життя зруйнувала зрада найближчої людини! Після такого жорстокого вчинку Аня перетворилася на цинічну жінку, яка «вбила» в собі всі людські почуття…

Та сюрпризи долі на цьому не закінчилися! Головну героїню детективного серіалу «Швабра» несподівано звинуватили в смерті колишнього одногрупника. Без зайвих думок Анну Швабріну запроторили до тюрми та звинуватили одночасно в шістьох серйозних і кривавих злочинах. Проте Аня не опустила руки, а навпаки, застосувавши логіку та математичні знання, змогла довести свою невинуватість! Ба більше, допомогла капітану Вершиніну знайти справжнього злочинця та покарати його. З цього моменту вони почали працювати в тандемі. Його багаторічний досвід та основи криміналістики, а її бездоганні знання математичних методів, формул і моделей допоможуть розкрити найзагадковіші злочини! Як це відбуватиметься? Дізнайтеся в новому детективному серіалі Швабра (2019)!

У ролях: Олександра Ребенок, Антон Батирєв, Анна Кузіна, Олександр Рудько, Сергій Сипливий, Іван Тамашев та інші.

Виробництво: Mamas Film Production
Режисер-постановник: Тарас Дудар
Оператор-постановник: Олексій Цвелодуб
Автор сценарію: Олексій Френкель
Рік: 2019
Країна: Україна
Кількість серій: 8

Дивись також: Вибір матері, Загадка для Анни, Садівниця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.