Тень любви | 08.03.2019 | 2019

Дивіться онлайн мелодраматичний серіал Тінь кохання виробництва компанії Star media. Режисер серіалу – Володимир Харченко-Куликовський, в ролях: Марія Валешная, Олександр Пашков, Артемій Єгоров, Анастасія Пустовіт, Микита Пархоменко, Владислав Романченко, Олена Стефанська, Світлана Шекера та інші.

У серіалі ви познайомитеся з головною героїнею – Ріною, яка 10 років прожила з чоловіком Тимофієм щасливим подружнім життям, а в один день дізнається, що в нього є коханка. Дізнавшись таку новину, Ріна вирішує забрати сина та поїхати геть, але їй повідомляють, що Тимофій потрапив в автокатастрофу. У лікарні Ріна дізнається, що з чоловіком в аварії постраждала і його коханка. Незабаром суперниця вмирає, а Тимофій потребує дорогого лікування.

Несподівано Ріна дізнається, що у її чоловіка та його коханки залишився син – Павлик. Тепер, крім Ріни, про хлопчика подбати нікому … Що ж робитиме відчайдушна жінка, життя якої, кардинально змінилася буквально за кілька днів? Дивіться онлайн серіал Тінь кохання на офіційному сайті телеканалу СТБ! Вас чекає зворушливий сюжет та неймовірні життєві перипетії.

Дивіться також: серіал Кріпосна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.