За вітриною | 22.04.2019 | 2019

Телеканал СТБ представляє серіал За вітриною 2019 року виробництва компанії Artforms production. Він познайомить глядачів з простою і дуже милою дівчиною Галею Пасічник. Разом зі своїми братами Гошею і маленьким Павликом, зваливши на себе тягар відповідальності за їхнє майбутнє, вона приїжджає у велике місто до свого дядька Бориса. Незважаючи на тісні родинні зв’язки, нормального спілкування між сім’ями не було. А рідна тітка взагалі ніколи не приховувала свою ненависть до племінників. Але залишатися в рідному селищі діти більше не могли, тож були змушені зважитися на відчайдушний крок – переїзд. Їхня мама померла відразу після народження Павлика, а тато – рік тому. Жити без батьків з кожним днем ​​ставало все важче, а в маленькому селищі добре оплачувану роботу знайти було непросто. Не те що в столиці! Галя впевнена, що тут обов’язково знайдеться робота для такої відважної і сильної дівчини як вона!
Незважаючи на невдоволення дружини, дядя Боря таки погоджується допомогти племінниці і приводить її на співбесіду в магазин Vetrov Plaza, власником якого є ще один головний герой серіалу За вітриною Андрій Вєтров. У свій перший робочий день Галя опиняється в епіцентрі бурхливих подій. Перед стартом сезону розпродажів конкурент Андрія Вєтрова – бізнесмен Валерій Потапович Савенко – вирішує зіпсувати усі товари Vetrov Plaza. Галя рятує ситуацію і з легкістю отримує бажану роботу, премію, а головне – прихильність завидного нареченого в особі Андрія Миколайовича Вєтрова. Галя старанно продовжує працювати прибиральницею, але тепер у дівчини, яка колись просто хотіла вижити, з’являється бажання досягти справжніх висот.
Як складеться життя амбітної дівчини з провінції у великому місті? Чи зможе вона завоювати серце «принца», в якого закохані всі співробітниці Vetrov Plaza? І з якими труднощами Галині Пасічник доведеться зіткнутися? Не пропустіть новий захоплюючий серіал про дівчину з добрим серцем і дуже непростою долею. Дивіться онлайн всі серії мелодрами За вітриною на СТБ!

Актори:
Єлизавета Фалей
Сергій Басок
Ксенія Мішина
Наталка Денисенко
Костянтин Данилюк
Андрій Федінчик
Анна Лебедєва
Ольга Радчук
Оксана Сташенко
Дмитро Чернов і інші.

Автори серіалу:
Тетяна Гнєдаш
Саша Ткаченко
Виробництво: Artforms production
Жанр: мелодрама, Серій 16.

Дивіться також: серіал Пелена

Thanks!

Our editors are notified.